|  | 

Spor Haber

Batının Oyunu

Suriyen’in   bundan 4 gün önce kimyasal bombalar ile gözünü nefessiz bir hayata gözlerini yarım açan Osmanlı torunlarının arkasından oynanan oyunları gördüğüm kadarı ile anlatmak istedim.

Evet Arkadaşlar bende Esedi şuan insanlığın sevmediği gibi sevmem,Hatta Allah var hiç sevmem. Lakin bu kimyasal olaylarda bir sıkıntı, olay ,perde arkası var . Ama bu olayı bize yanlış kahpece göstermeye çalışılıyor diye düşünüyorum. Güya Esed’in 4 gün önce öğle vakitleri attığı kimyasal bomba insanımızda ve bizde çök kötü izler bıraktı ve bırakacakta. Lakin şöyle düşünelim 2 gün önce Fransa’nın resmi bir gazetesinin yayınladığı yazıda ordumuza harekete geçti .(Sözde Kurtarıcılar) Pehhh Ordu harekete geçti ha!!

Bence bu kadar bu halkın zülüm görmesini istediler ve eskideki gibi sömürmek isteyecekler. Ben bonmanın Esed tarafından değil hatta Fransa veya onların ortaklaşa haraker ettiği grup’un bunu planladığını ima ediyorum aslında. Şöyle düşünelim halka baskı yapacaksınız halk artık tak edecek ve düşmanı bile ona yardım etse artık ona kurtarıcı gözüyle bakacaktır . Bence yavaştan gözümüzü açma zamanı gelmiştir . Ama bu hareketi de bir noktada istiyorum sadece zulümler bitsin diye manda olalım diye değil.

batinin-oyunu

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS